Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Default
pl: Domyślny

en: Other
pl: Inne

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Revision
pl: Wersja

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Annotation
pl: Adnotacja

en: Date updated
pl: Data modyfikacji
