Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Default
ps: تلواله

en: Other
ps: نور

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Revision
ps: بياكتون
