Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Author
pt: Autor

en: Cancel
pt: Cancelar

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Weight
pt: Peso

en: Default
pt: Por defeito

en: Date Format
pt: Formato de data

en: Other
pt: Outro

en: Anonymous
pt: Anónimo

en: Revision
pt: Revisão

en: Date created
pt: Data de criação

en: Annotations
pt: Anotações

en: Date updated
pt: Data atualizada
