Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Default
ro: Implicit

en: Other
ro: Altele

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Revision
ro: Revizie

en: Date created
ro: Dată creată
