Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Other
ta: மற்றவை

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Revision
ta: மறுபதிப்பு

en: Date created
ta: தேதி உருவாக்கப்பட்டது
