Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: - None -
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Date Format
ug: چېسلا ئىپادىلىنىشى

en: Other
ug: باشقا

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى
