Research Annotator (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Default
ur: طے شدہ

en: Anonymous
ur: گمنام
