Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Default
be: Прадвызначана

en: Other
be: Іншыя

en: Anonymous
be: Ананім

en: Revision
be: Версія

en: Date created
be: Дата стварэння
