Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Revision
bs: Revizije
