Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Default
cs: Výchozí

en: Other
cs: Jiné

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Revision
cs: Revize

en: Date created
cs: Datum vytvoření
