Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Cancel
da: Annullér

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Default
da: Standard

en: Date Format
da: Datoformat

en: Other
da: Anden

en: Anonymous
da: Anonym

en: Revision
da: Version

en: Date created
da: Dato oprettet

en: Date updated
da: Opdateringsdato
