Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Author
es: Autor

en: Cancel
es: Cancelar

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Weight
es: Peso

en: Default
es: Por defecto

en: Date Format
es: Formato de Fecha

en: Other
es: Otro(s)

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Revision
es: Revisión

en: Date created
es: Fecha de creación

en: Annotations
es: Notas

en: Date updated
es: Fecha actualizada
