Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Author
fa: نویسنده

en: Cancel
fa: لغو

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Other
fa: ساير

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Revision
fa: بازبینی

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد
