Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Other
gu: અન્ય

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત
