Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Author
hi: लेखक

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Weight
hi: मान

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Other
hi: अन्य

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Revision
hi: संशोधन

en: Date created
hi: निर्माण की तिथि
