Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է
