Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Author
ja: 投稿者

en: Cancel
ja: キャンセル

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: Default
ja: デフォルト

en: Date Format
ja: 日付フォーマット

en: Other
ja: その他

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Revision
ja: リビジョン

en: Date created
ja: 作成日時

en: Annotations
ja: 注釈
