Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត
