Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Default
lt: Numatytasis

en: Other
lt: Kiti

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Revision
lt: Versija

en: Date created
lt: Sukūrimo data
