Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Default
mn: Анхны утга

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо
