Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Cancel
nl: Annuleren

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Default
nl: Standaard

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: Other
nl: Andere

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Revision
nl: Revisie

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Annotations
nl: Annotaties

en: Annotation
nl: Notitie

en: Date updated
nl: Wijzigingsdatum
