Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Default
oc: Per defaut

en: Other
oc: Autre

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Date created
oc: Data de creacion
