Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Default
sk: Predvolené

en: Other
sk: Ostatné

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Revision
sk: Revízia

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia
