Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Weight
sl: Teža

en: Default
sl: Privzeto

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Revision
sl: različice

en: Date created
sl: Datum nastanka
