Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Other
sq: Tjetër

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Revision
sq: Revizioni
