Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Default
sv: Förvald

en: Other
sv: Övriga

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Revision
sv: Version

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Date updated
sv: Uppdaterad den
