Research Annotator (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Author
uk: Автор

en: Cancel
uk: Скасувати

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Default
uk: Базово

en: Date Format
uk: Формат дати

en: Other
uk: Інше

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Revision
uk: Редакція

en: Date created
uk: Дата створення

en: Annotations
uk: Анотації

en: Annotation
uk: Анотація

en: Date updated
uk: Дата оновлення
