Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Weight
am: ክብደት

en: Default
am: ነባሪ

en: Anonymous
am: ስም አልባ
