Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Other
ast: Otru

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Date created
ast: Data de creación
