Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Default
bg: По подразбиране

en: Other
bg: Други

en: Anonymous
bg: Анонимен
