Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Other
bo: གཞན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར
