Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Default
ca: Per defecte

en: Other
ca: Altres

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Date created
ca: Data creada

en: Annotations
ca: Anotació

en: Date updated
ca: Data actualitzada
