Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་
