Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Other
eo: Alia

en: Anonymous
eo: Sennoma
