Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Default
et: Vaikimisi

en: Other
et: Muu

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Date updated
et: Uuendamise kuupäev
