Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Other
eu: Bestea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Date created
eu: Sorrera data
