Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Author
fr: Auteur

en: Cancel
fr: Annuler

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Weight
fr: Poids

en: Default
fr: Par défaut

en: Date Format
fr: Format de date

en: Other
fr: Autre

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Date created
fr: Date de création

en: Date updated
fr: Date mise à jour
