Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Default
hr: Zadano

en: Other
hr: Ostalo

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja
