Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Date Format
hu: Dátumformátum

en: Other
hu: Egyéb

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Date updated
hu: Módosítás dátuma

en: Posted On
hu: Beküldve ekkor
