Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Author
id: Penulis

en: Cancel
id: Batal

en: - None -
id: - Tiada -

en: Weight
id: Bobot

en: Default
id: Bawaan

en: Other
id: Lainnya

en: Anonymous
id: Anonim

en: Date created
id: Tanggal dibuat
