Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Date created
is: Dags stofnað
