Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Other
ka: სხვა

en: Anonymous
ka: ანონიმური
