Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Default
kk: Стандартты

en: Other
kk: Басқа

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы
