Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Date Format
kn: ದಿನಾಂಕ ವಿನ್ಯಾಸ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ
