Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Other
ku: هیتر

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن
