Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Anonymous
mr: अज्ञात
