Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Anonymous
ne: अज्ञात
