Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Default
nn: Standard

en: Other
nn: Andre

en: Anonymous
nn: Anonym
