Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Default
os: Æнæивд
