Research Annotator (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Author
ru: Автор

en: Cancel
ru: Отмена

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Weight
ru: Вес

en: Default
ru: По умолчанию

en: Date Format
ru: Формат даты

en: Other
ru: Другое

en: Anonymous
ru: Гость

en: Date created
ru: Дата создания

en: Annotations
ru: Аннотации

en: Annotation
ru: Аннотация

en: Date updated
ru: Дата изменения
